незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Майбутні депутатки дізналися секрети виборчої кампанії

Майбутні депутатки дізналися секрети виборчої кампанії

Як завжди, теорія поєднувалася з практикою. Розбираючи питання «Чому обирають одного, а не іншого?» жінки поділилися на 3 групи, кожна з яких намалювала портрет ідеального кандидата (точніше кандидатки) в депутати, зазначивши якості, якими, на думку учасниць, мають бути йому притаманні.

Потім тренер ознайомила учасниць з принципами такого методу стратегічного планування як SWOT-аналіз, коли зазначаються сильні, слабкі сторони будь-чого, а також можливості та загрози. Для того, щоб опрацювати цю навичку одразу на практиці, кожна група обрала потенційну кандидатку в депутати, та разом з Наталею Богренцовою учасниці зробили SWOT-аналіз трьох жінок.

Наталія Богренцова розповіла жінкам, як розробити стратегію, концепцію виборчої кампанії, програму кандидата тощо.

Останнє практичне завдання було присвячене можливим заходам та подіям в період виборчої кампанії. Перша група вибрала ті заходи, які потребують мінімум фінансів, друга – найбільш ефективні, третя – ті, які до вподоби самій кандидатці.

Незважаючи на те, що майстерня тривала майже весь день, у жінок-учасниць залишилося ще купа запитань та виникла ідея продовжити зустрічі вже поза проектом, за власною ініціативою, щоб ще більше попрактикуватися. Тренер Наталія Богренцова також зголосилася на індивідуальні консультації для жінок.

Нагадаємо, що проект «Від локальних дій до єдиної країни» спрямований на підтримку жінок Херсонщини та Волині на виборах до органів місцевого самоврядування та прагне активізувати жінок у місцевих громадах, надати майбутнім кандидаткам фахових знань та вмінь для ведення своєї комунікаційної кампанії, політичної діяльності, власної виборчої кампанії, підвищити рівень обізнаності щодо проблематики прав людини, надати інформаційний ресурс жінкам-політикам на популярних інформаційних ресурсах та поширення інформації про них у медіа тощо. Проект здійснюється зі підтримки Українського жіночого фонду.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica