незалежний спостерігач

Громадськість – невід’ємна компонента національної стійкості


В Українському кризовому медіа-центрі відбувся Круглий стіл «Культура безпеки в умовах війни: як забезпечити стійкість суспільства та інституцій?». Головним завданням обговорення стало бажання допомогти українцям розібратися, як жити під час тривалої невизначеності
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Колонки » Катерина Пономаренко » У молодіжній Медіа-школі вчать працювати з інформацією та любити своє місто

У молодіжній Медіа-школі вчать працювати з інформацією та любити своє місто

Як розповів Андрій Жнівін, Медіа-школа була ініційована міським учнівським парламентом, а саме – комісією по зав’язкам з громадськістю, та почала свою роботу в минулому навчальному році на базі обласної бібліотеки. Її діяльність направлена на розвиток лідерства у школярів, враховуючи сучасні реалії – Інтернет, соціальні медіа. Дітей навчають працювати з інформацією – збирати її, аналізувати, пишатися власними здобутками та напрацюваннями своїх однолітків, своїм містом. Розповсюджуючи фото та коментарі, позначені спеціальними хештегами, школярі можуть знайти однодумців, об’єднуватися в групи за інтересами.

Зараз у медіа-школи з’явився офіс, на базі якого створено молодіжний тренінговий центр в рамках проекту «Покоління WEB 3.0», який фінансується Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Там проходять заняття, а також різноманітні тренінги та заходи для молоді.

«До Медіа-школи залучено 15 шкіл. Щодо віку учнів – це 6-ий, 7-ий, 8-ий, 9-ий клас. На жаль, не всі школи відгукуються, хоча навчання є безкоштовним. На заняття їздять учні зі шкіл Камишан, Антоновки, але не всі міські школи залучаються до проекту», - розповів Андрій Жнівін.

За його словами, він планує особисто відвідати школи, учні яких ще не залучені до проекту, та спілкуватися зі школярами.

Серед здобутків Медіа-школи – проведення інтернет-конкурсу «Міс Осінь», проведений в минулому році флешмоб «На здоров’я», який переріс у цілий фестиваль (діти самостійно підготували план заходу). У рамках флешмобу Медіа-школа співпрацювала зі студією соціальних танців «RSSalsa» - відбувся денсмоб.

Леонід Єжуров, який вчить слухачів Медіа-коли працювати з візуальною інформацією, знімати кіно поділився своїми спостереженнями:

«З дітьми працювати досить цікаво, але я помітив, що у них погана концентрація уваги. Замість того, щоб згадати щось цікаве про своє місто, вони часто вигадують. Тому зараз ми з ними працюємо над розвитком спостережливості», - розповів Леонід.

Серед найближчих планів Медіа-школи – тиждень безпечного Інтернету. Учні медіа-школи розробили список правил, як поводитися в Інтернеті, щоб уникнути переслідування, розпізнати фейк та що робити, якщо потрапив в неприємну ситуацію. Також планується конкурс блогів з цінними призами та конкурс «Кращий учень року».

Також, як розповів Андрій Жнивін, завдяки Медіа-школі деякі активні школярі навіть знаходять роботу, адже підприємці розуміють, що майбутнє – за молоддю, та хочуть співпрацювати з підлітками, виховувати для себе спеціалістів.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica