незалежний спостерігач

Гіперлокальні видання Херсонщини живуть війною: результати моніторингу


Херсонщина залишається регіоном, який потерпає від постійних бойових дій та обстрілів. Більша частина області (районних центрів) і надалі залишаються окупованими.
Якщо видання обласного центру після повернення Херсона під контроль України дещо ожили, то зовсім інша ситуація із гіперлокальними виданнями окремих громад – друковані видання перестали існувати як клас взагалі, а щодо онлайн видань – ті повністю адмініструються з підконтрольних територій. Відтак змінилася специфіка їх наповнення. Звичайно, ми не вважаємо медіями новостворені пропагандистські ЗМІ, які мають «власкорів на місцях», доступ до місця подій, «героїв», «експертів» тощо. Наші видання, які залишаються проукраїнськими, натомість змушені посилатися на анонімні телеграм-канали, свідчення місцевих мешканців, а також передруки тих же пропагандистів.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

На лівобережжі окупанти влаштовують передвиборчу "показуху"

На лівобережній окупованій Херсонщині від учора почалися так звані "вибори" "президента рф". Хоча на самій росії голосування відбудеться за три тижні з 15 по 17 березня, на окупованих територіях росіяни почали раніше. Бо треба всіх об'їхати, щоб примусити ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Поэты! Присылайте заявки на участие в "Ан Т-Р-Акте"

Поэты! Присылайте заявки на участие в "Ан Т-Р-Акте"

Всеукраинский фестиваль поэзии "Ан Т-Р-Акт" принимает заявки на участие. Присылайте 5 (пять) авторских текстов на эл. адрес ollle@ukr.net. Обязательно укажите город, возраст и номер мобильного телефона. По итогам конкурса будет напечатан сборник стихотворений. Лауреаты будут приглашены в г.Херсон для участия в финальном туре и награждении. Фестиваль запланирован на март 2017 года.


ПОЛОЖЕННЯ ПРО

Поетичний конкурс Всеукраїнського фестивалю «Антракт-2017»


Завданнями конкурсу є підтримка і розвиток критеріїв авангардизму, нестандартності, високої образності, професіоналізму і художності в поетичній творчості, пошук нових талановитих авторів і яскравих творів, сприяння розвитку літературного життя, об'єднання різних письменницьких клубів, літературних об'єднань і вільних літераторів.


Учасниками конкурсу є зареєстровані поети - херсонці та гості Херсона, що приїхали з різних областей України, ближнього і далекого зарубіжжя.

До участі в конкурсі приймаються поетичні твори як у класичному, так і в нетрадиційному стилі.

У заявці на участь у конкурсі вгорі аркуша зазначаються: ім'я та прізвище автора, творчий псевдонім (якщо є), місто, вІк, ел.адреса, веб-сторінка (якщо є), мобільний і міський телефони. Далі йдуть поетичні твори (3-5 віршів).

Критеріями оцінки є професіоналізм, художність, висока образність, нестандартність та авангардизм виконання.

З метою дотримання об'єктивності голосування присутні журі у складі літературознавців, переможців та лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, лідерів літературних об'єднань з різних міст України та з-за кордону.


Після підбиття підсумків та оголошення переможців лауреати нагороджуються грамотами та призами.


Вірші переможців і лауреатів, а також членів журі, будуть опубліковані в Альманасі Всеукраїнського поетичного фестивалю «Антракт-2017»


Цілі фестивалю


Познайомити херсонців із поетичним життям різних регіонів України.

Надати поетам можливість висловити та представити себе.


Завдання фестивалю


• Відродження традицій формального та неформального спілкування літераторів, художників, музикантів та інших представників творчої інтелігенції.

• Популяризація Херсона як міста проведення артистичних фестивалів, міста, що продовжує традиції зустрічей творчої інтелігенції та створення привабливого іміджу Херсона.

• Популяризація сучасних поезії, живопису, графіки, фотографії, музики та інших видів мистецтва у рамках фестивалю.

• Збереження, розвиток і підтримка літературно-художніх традицій в Херсоні та Украіні, обмін досвідом між літературними та художніми спілками Херсона та інших міст.

• Відкриття нових імен широкому колу суспільності, що цікавиться новими тенденціями та досвідом сучасного мистецтва та поезії.

• Знайомство з новими виданнями книг сучасних авторів, взаємообмін останніми роботами серед сучасних поетів та художників.

• Видання альманаху фестивалю.


Фестиваль у рамках традицій включає в себе знайомство з декількома видами мистецтва: поезією, як основною подією та музикою, фотографією та зображувальним мистецтвом, як тими, що супроводжують.

Фестиваль проводитиметься протягом двох вихідних днів.

Програма проведення фестивалю не є кінцевою, всю інформацію про можливі зміни буде розміщено на сайті http://antract.newfavorite.net


Всі питання, пов’язані з організацією та участю, можна задати, зателефонувавши за номерами: 0990795450 – Ольга Швець ollle@ukr.net

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica