незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Владимир Молчанов: В титульных списках нет политической коррупции, но есть обычная...

Владимир Молчанов: В титульных списках нет политической коррупции, но есть обычная...

При анализе формирования титульных списков многоквартирных домов, которые будут в этом году ремонтироваться за бюджетные деньги, политическая коррупция не выявлена. Но очень хорошо проявляется коррупция обычная, а именно - системная попытка уйти от участия в торгах на "ПРОЗОРРО". Об этом написал на своей странице в Фейсбуке член Громадськой Рады при Херсонском городском голове Владимир Молчанов.

"В частности он написал: "Спробував проаналізувати проект титульних списків, що намедні був забанений на виконкомі, на предмет політичної корупції (розподілу депутатами більшості будинків на користь "своїх" територіальних округів). Безнадійно - 2 сторінки з 10 по загальному і спец фондам, нема системи... Нема у нас при розподілі списків політичної корупції.. Якщо котрийсь будинок образили, а інший, навпаки, ремонтуватимуть вкотре повторно - це з якихось інших причин, а не через наближеність певного депутата до корита.
Натомість корупція звичайна лізе неприкрито, більшість послуг (там де нема слів "капремонт") в межах одних і тих самих підїздів розбито на 2, 3, а то й 4 частини, часто з однаковими сумами. І всі менші за 200 тисяч. Скажи-ка дядя, ведь недаром, прийняття рішень по Прозорро, начальству відданО?"

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Завтра Движение ОСМД будет требовать переработать титульные списки


Напомним, что 19 апреля Исполком Херсонского городского совета после жаркой дискуссии городского головы и представителей общественного движения за развитие ОСМД не утвердил титульные списки капитального ремонта жилищного фонда и лифтового оборудования на 2017 года. Главное требование общественности: выработать четкие и ясные подходы при формировании титульных списков с учетом мнения представителей ОСМД и депутатов.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Владимир Миколаенко о титульных списках: Мы перебросим все эти деньги на дороги


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica