незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Завтра в Kherson Art Hub покажуть фільм "Мама Рома"

Завтра в Kherson Art Hub покажуть фільм "Мама Рома"

11-го травня (четвер) о 18:30 у Клубі світової кінокласики ми подивимось і обговоримо фільм П'єра Паоло Пазоліні "Мама Рома" 1962-го року.


Це історія матері, «руками якої суспільство вбиває її власного сина». Фільм заснований на особистих драматичних переживаннях кінорежисера, який прибув у Рим з рідної провінції Фріулі. У вічному місті його вразила не велична краса античного центру, а жорстокі звичаї мешканців околиць, в яких і розвивається дія фільму. Головною героїнею стала повія на прізвисько «мама Рома».


Де: Kherson Art Hub, ул.Гімназична (колишня Червоностудентська), 30А

Контактний телефон: 095 826 92 88.

Вхід безкоштовний.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica