незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Звичайна роль - особливий актор: незвична вистава. Анонс

Звичайна роль - особливий актор: незвична вистава. Анонс

31-го березня о 15.00  у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбудеться прем’єра інклюзивної  вистави «Задерикуватий півень» (за мотивами однойменного твору Б. Мельничука), який презентують громаді учасники інклюзивного театру  при бібліотеці «Звичайна роль - особливий актор» - повідомила координаторка проекту «Інклюзивний театр при бібліотеці «Звичайна роль – особливий актор» Шестакова Оксана Миколаївна   

Цей проект вже третій рік поспіль діє на базі КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара»  Херсонської обласної ради.
До складу інклюзивної театральної  трупи входять діти-аутисти, діти з синдромом Дауна, діти з вадами слуху, з затримкою психічного розвитку (ЗПР).  Сьогодні  інклюзивний театр при бібліотеці працює у форматі – Open Space – відкритому просторі для всіх бажаючих, хто хочу спробувати себе у театральному мистецтві. Цей формат дозволив долучитися до проекту тим родинам, які виховують дітей з інвалідністю, але не є членами певних громадських організацій.
На сьогоднішній день  у реалізації цього проекту беруть участь 29 особливих дітей разом зі своїми батьками.
За словами  автора та керівника проєкту – заслуженого працівника культури, директора КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради – Коротун Надії Іванівни, головною метою проекту є  привернення  уваги громади  до проблем реалізації людей з особливими потребами, а також подолання стереотипів щодо місця сучасної бібліотеки у суспільстві.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica