незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Окупанти намагаються максимально ускладнити логістику для підрозділів Сил оборони, які утримують плацдарм на лівому березі, - ОК "Південь"

Окупанти намагаються максимально ускладнити логістику для підрозділів Сил оборони, які утримують плацдарм на лівому березі, - ОК "Південь"

На лівобережжі Херсонщини ЗСУ продовжують утримувати зайнятий ними плацдарм попри погодні умови та постійні штурми армії РФ. За добу зафіксовано 9 безуспішних ворожих штурмів. Про це повідомила керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк, інформує Суспільне.

Складні зимові умови не дають можливості окупантам використовувати  тактичну авіацію по позиціях Сил оборони.

Складніше стало працювати й нашій аеророзвідці, проте ми продовжуємо нищити і в контрбатарейній боротьбі, і в штурмових зіткненнях російські підрозділи. Вони продовжують штурмувати, не полишають спроб вибити нас з плацдарму. З нашого боку продовжується робота з його утримання. Це складна робота з урахуванням морозів", - розповіла керівниця пресцентру.

Росіяни намагаються максимально ускладнити логістику для підрозділів Сил оборони, які утримують плацдарм на лівому березі, бо розуміють, що вони залежні від переправи.

"Однак поки що погода не настільки критична, щоб повністю урізати цю логістику. Ми використовуємо всі можливості для підтримки наших підрозділів там. За минулу добу знищили близько 25 самих окупантів і 15 одиниць техніки. В тому числі автотехніки, на якій вони намагалися доправити туди підсилення", - сказала Гуменюк. 

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica