незалежний спостерігач

Олександр Прокудін: У кожній громаді будуть групи розмінування, бо ця робота – на роки


З Олександром Прокудіним говоримо про те, як наші бійці на лівому березі Дніпра протистоять ворогу, про вартість ремонту укриттів, про стосунки з облрадою, про те, за рахунок чого збільшують кількість саперів, про урядовий експеримент у Посад-Покровському. Питань багато, бо ситуація динамічна, а ситуація в регіоні – це й війна, і відбудова водночас. Ми розміщуємо нове інтерв'ю з начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним, яке підготувала Ірина Староселець, Укрінформ
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Дерусифікація: в Херсоні зроблено черговий крок

Сьогодні в Херсонській громаді черговий успіх. Перейменована чергова група вулиць. Розмінована чергова група ідеологічних мін, які нам залишили окупанти після багаторічної своєї окупації. В місті стало більше українського, свого, рідного. Частина ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Центральна синагога Херсона постраждала від ракетної атаки Росії

Центральна синагога Херсона постраждала від ракетної атаки Росії

Біля центральної синагоги міста Херсона стався вибух ракети, яку випустили російські загарбники під час масованого обстрілу. Про це повідомило інформаційне агенство "Курсор".
На відеозаписах з міста на півдні України, яке пережило безліч випробувань з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії, можна почути розповідь Йосефа-Іцхока Вольфа, рабина міста та представника Хабада, про інцидент.
За його словами, величезна кількість фрагментів ракети була розсипана двором синагоги, а також великі уламки застрягли в стінах. Рабин Вольф також додав, що після вибуху ракети на місцевості розсипається 8 тисяч осколків, які становлять дуже велику небезпеку для життя та здоров'я людей.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica