незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Окупанти відкрили у Генічеську незаконне агентство у справах національностей

Окупанти відкрили у Генічеську незаконне агентство у справах національностей

У Генічеську на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини відкрили незаконне Федеральне агентство у справах національностей. Про це стало відомо з проросійських телеграм каналів - повідомляє "Мост"
Зазначається, представником агенції став ексдиректор дитячої музичної школи у Херсоні Ігор Полєвіков. “Головною місією Федерального агентства у справах національностей є забезпечення міжнаціонального та міжконфесійного миру і злагоди в Росії”, – ідеться у дописі.
Ігор Полєвіков – колишній директор дитячої музичної школи №3 у Херсоні. Був звільнений 31 березня 2021 року чинним міським головою Ігорем Колихаєвим у зв’язку із закінченням трудового контракту.
Нагадаємо, що Полєвіков очолює ГО «Центр російської культури» та є керівником ще двох ГО (Херсонське обласне відділення творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України” та “Князь Потьомкін»).
Ігор Полєвіков проводив на базі дитячої музичної школи фестиваль “Оксамитовий сезон”, який фінансувався фондом “Русскій мір”.
У липні 2022 року стало відомо, що окупаційна влада призначила його директором Палацу молоді та студентів у Херсоні.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica