незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Депутатські повноваження Оксани Матусевич припинені достроково

Депутатські повноваження Оксани Матусевич припинені достроково

Начальник військової адміністрації громади Роман Мрочко припинив повноваження депутатки Херсонської міської ради Оксани Матусевич на підставі її заяви.

Про це йдеться в розпорядженні начальника Херсонської міської військової адміністрації № 147р від 29 лютого 2024 року.

Оксана Матусевич була обрана до міської ради по спискам партії "Слуга народу". В 2015 році вона була обрана депутатом від партії "Наш край". В 2010 році - від Народної партії. В позадепутатський час пані Матусевич успішно займалася підприємницькою діяльністю. Під час окупації безкоштовно або по пільговим цінам роздавала продукти тим, хто цього потребував.

З 2019 року була помічницею народного депутата України Павла Павліша ("Слуга народу").

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica