незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Росіяни створили пропагандистський молодіжний центр для роботи на окупованій Херсонщині

Росіяни створили пропагандистський молодіжний центр для роботи на окупованій Херсонщині

На тимчасово окупованій Херсонщині окупаційна влада створила молодіжний центр “Патріот”.
Про це йдеться в розпорядженні голови окупаційного уряду ТОТ Херсонщини Андрія Алексєєнка, яке опубліковане на сайті окупаційної адміністрації. - повідомляє "Мост" 
У документі йдеться, що центр створено з метою патріотичного виховання молоді, профілактики асоціальних форм поведінки, формування позитивного інформаційного поля молодіжної політики, підтримки добровольчих ініціатив, виховання позитивних громадянсько-моральних якостей тощо.
З соціальних мереж відомо, що у таких центрах відбуваються тематичні майстер-класи та заходи, які нерідко мають військову тематику та направлені на військовий вишкіл.
У лютому цього року стало відомо, що в окупованому селі Хорли Каланчацької громади Херсонщини окупанти відкриють центр військово-спортивної підготовки, у якому школярі будуть отримуватимуть знання та навички для вступу до військових вишів Росії.
Раніше повідомлялось, що на ТОТ Херсонщини окупанти планують створити літні табори для військово-спортивної підготовки школярів.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica