незалежний спостерігач

Олександр Прокудін: У кожній громаді будуть групи розмінування, бо ця робота – на роки


З Олександром Прокудіним говоримо про те, як наші бійці на лівому березі Дніпра протистоять ворогу, про вартість ремонту укриттів, про стосунки з облрадою, про те, за рахунок чого збільшують кількість саперів, про урядовий експеримент у Посад-Покровському. Питань багато, бо ситуація динамічна, а ситуація в регіоні – це й війна, і відбудова водночас. Ми розміщуємо нове інтерв'ю з начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним, яке підготувала Ірина Староселець, Укрінформ
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Дерусифікація: в Херсоні зроблено черговий крок

Сьогодні в Херсонській громаді черговий успіх. Перейменована чергова група вулиць. Розмінована чергова група ідеологічних мін, які нам залишили окупанти після багаторічної своєї окупації. В місті стало більше українського, свого, рідного. Частина ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Голова фракції «Наш край» у Скадовську змінив пропаганду проросійських ідей на корисні поради

Голова фракції «Наш край» у Скадовську змінив пропаганду проросійських ідей на корисні поради

Нещодавно на сайті «Скадовська палітра» була оприлюднена стаття Максима Літнього під назвою “Голова фракції “Наш край” пропагує проросійські ідеї в соціальній мережі” про те, що голова фракції «Наш край» у Скадовській міський раді Олег Васильєв розповсюджує в соціальній мережі ворожий контент.

Співробітники СБУ мали розмову з гр. Васильєвим О.П. (голова фракції ПП «Наш край» у Скадовській міській раді) з приводу розміщення ним проросійських та деструктивних матеріалів на власній Інтернет-сторінці «Одноклассники».

На той момент дійсно на сторінці Олега Васильєва був зафіксований контент російського спрямування на кшталт пропагування комуністичних ідей, заборонених в Україні символів, любові до «сестри України» – Росії та критика діючої влади. Голова фракції «Наш край» був записаний в групи : «Антимайдан», «Срочная новость-Новороссия-Донецк-Луганс», «Вежливые люди. Русь Единая – НОД-18-Возрождение», «Новая Каховка-Херсон-Одесса-Николаев-Антимайдан».

Та на сьогоднішній день сторінка Олега Васильєва в Однокласниках вже нічого подібного не містить. Зате там можна дізнатися, як вилікуватися від раку та які 5 точок на тілі треба натискати, щоб позбутися зайвої ваги.


За матеріалами видання «Скадовська палітра»

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica