незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Бібліотека ім.Лесі Українки запрошує на виставку

Бібліотека ім.Лесі Українки запрошує на виставку

Людство досягло такої стадії своєї еволюції, що майже неможливо знайти чіткий етнічний кордон між народами нашої планети. Впливу з боку культур інших національностей зазнали всі без винятку народи. Ми схожі, але все ж таки різні.
Розуміння культурного різноманіття сприяє кращій комунікації між людьми, що займають єдиний соціальний простір. Однак саме культурне різноманіття та взаємодія культурних різниць пробуджує інтерес до «масової культури». Знаючи та розуміючи широту історії та культури людства, ми з Вами вдосконалюємо свій духовний світ.

Бібліотека ім. Лесі Українки запрошує Вас поринути у світ культурного різноманіття! Пройти разом з нами сходинками еволюції від минулого до сьогодення. Найкращі роботи студентів Херсонського державного університету факультету образотворчого мистецтва та дизайну знайшли своє місце на виставці, розміщеній у фойє нашої бібліотеки. Тут ви побачите кольорове різнобарв’я чарівних птахів з розписів по тканині (батіку), аутентичні наскальні малюнки, венеціанську красуню в пишному вбранні, східну танцівницю з чаруючим, притаманним тільки казкам «Тисяча і однієї ночі» поглядом…знайома мелодія полине з патріотичного полотна «Пісня». Ці та інші роботи не залишать вас байдужими, зачарують своєю красою з першого погляду!

Завітайте до нас в гості за адресою: вул. Потьомкінськата (Карла Маркса), 97 та ознайомтесь з найкращими роботами талановитих студентів-художників нашого міста!

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica