незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » В день народження Джимі Хендрікса у Херсоні відбувся День гітариста

В день народження Джимі Хендрікса у Херсоні відбувся День гітариста

День гітариста 

27 листопада 2016 р. в барі Home Place пройшов концерт «Rock Place - День гітариста», присвячений дню народження всесвітньо відомого віртуоза Джимі Хендрікса.

В цей день в багатьох містах світу збираються шанувальники рок-музики для того, щоб відзначити день народження Джимі. Цього року і херсонці не лишились осторонь: ініціатива “Призма” (Уварова Наталя, Петро Кривий та Зоя Щербініна) зібрала херсонських виконавців, поетів і прихильників року, щоб провести вечір в дружній, майже сімейній святковій атмосфері. 

День гитариста в Херсоне 

Затишок, створений у барі, а також світлові проекції посприяли цьому, і глядачі справді почувалися як удома.

Відкрив вечір Михайло Калюс з бардівськими піснями, читала свої твори поетеса Зоя Щербініна під гітарні імпровізації Петра Кривого та Юрія Лобачова, а Ольга Швець представила не лише вірші, а й декілька пісень під музичний супровід Валентина Сосницького. 

День гитариста в Херсоне 

Наталя Уварова під акомпанемент Сергія Французова продовжила занурювати публіку у теплу атмосферу, після чого зненацька усіх відвідувачів розбурхали енергійні і бадьорі композиції молодого і перспективного гурту “Need Some Air”. Підхопив хвилю гурт “Старый мотив”, чия музика повернула усіх присутніх у часи старого доброго хеві-металу. 

Гурт “Матроси Криголама” окрім вже відомих пісень презентував також нову. А коли на сцену вийшов гурт “Исповедь”, в залі вже панувало справжнє свято.

День Гитариста в Херсоне 
Акустичні класичні композиції Сергія Тимошенко вразили публіку значним контрастом у порівнянні з гуртами, які щойно виступили, і лише посилили відчуття майже родинного вечора, підготувавши до наступного вибуху емоцій у слухачів.

Апогеєм святкування став джем, що розпочав Сергій Французов, символічно виконавши одну з пісень Джимі Хендрікса. До нього приєднались також музиканти з гуртів “Исповедь”, “Старый мотив” і підтримали усі бажаючі, насолоджуючись інструментальними імпровізаціями. Це була найяскравіша частина вечора, що об’єднала усіх присутніх музикантів в одне ціле і дала можливість почути щось неймовірне у виконанні талановитих гітаристів.

День Гитариста в Херсоне

Ініціатива «Призма» планує розвивати культуру міста, сподівається, що такі творчі вечори в теплій дружній атмосфері стануть доброю херсонською традицією, вже готує декілька наступних проектів, для яких шукає підтримки серед інформаційних, комерційних  та інших партнерів, щоб подібні події проходили якомога якісніше, вхід був вільний і ще більше людей дізнавалися про ці заходи.


Про концерт повідомила та надіслала фото Наталя Уварова

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica