незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Життя продовжується попри війну: херсонський хаб підсилює допомогу дітям

Життя продовжується попри війну: херсонський хаб підсилює допомогу дітям

Херсонський хаб для надання психосоціальної підтримки батькам та дітям розпочав свою роботу. В часи прифронтового положення нашого міста родини, постраждалі внаслідок війни, можуть отримати тут різноманітну допомогу. 

У хабі облаштоване просторе приміщення для роботи з родинами, де відвідувачам пропонують послуги з підтримки психічного здоров'я та психосоціальної допомоги. У центрі працюють соціальний працівник, психолог, логопед та адміністратор. 

Задача хаба – надати основні інтегровані послуги, підсилити систему захисту дітей та існуючі служби надання соціальних послуг, заповнюючи критичні прогалини. 

У хабі відвідувачі знайдуть:

•    Психосоціальну підтримку дітей: ігрові та спортивні заходи, арттерапію, заняття з мінної безпеки, групові та індивідуальні консультації

•    Соціальний супровід родин (кейс-менеджмент) 

•    Перенаправлення на доступні соціальні, медичні та інші послуги

•    Батьківський клуб з позитивного виховання (лекції та тренінги)

•    Послуги логопеда

Наразі хаб працює в Херсоні, відкриття ще трьох просторів очікується у селах Надеждівка, Лиманець та Чорнобаївка. Хаб функціонує в межах спільного проєкту ХОЦ “Успішна жінка” та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади.

Ірина – соціальна працівниця херсонського хабу, з початку війни вона координує діяльність центру гуманітарної та психосоціальної підтримки для сімей з дітьми. Ключовим завданням роботи простору Ірина вважає стабілізацію емоційного стану дитини.  “Дітям потрібне спілкування, потрібно їх витягувати зі страхів та переживань. Необхідно вкладати всі свої сили у формування їхньої особистості та створення навичок спілкування дітей між собою”, – каже Ірина. 
У хабі працює додатковий простір – майстерня “Сам собі дизайнер”, де діти можуть брати участь у творчих заняттях з елементами арттерапії.  Напередодні нового року фахівці хабу провели низку групових заходів для дітей з батьками, аби подарувати родинам святковий настрій. Тим часом закінчується облаштування додаткового приміщення в укритті, аби не переривати заняття навіть під час повітряної тривоги. 
У межах проєкту ХОЦ “Успішна жінка” також співпрацює з міською владою Херсона, яка надала приміщення для хабу, а також громадською організацією “Об’єднані любов’ю до дітей" та Херсонським міським центром “З любов’ю до дітей”, який опікується 3 460 родинами, які вже можуть отримати психосоціальну допомогу у хабі.  
 
З питань роботи хаба ви можете звернутися за телефоном: соціальний працівник хабу,  Ірина, +38 095 749 96 33 

Галина Бахматова 
 

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica