незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Комітет виборців України закликає херсонців повідомити про свої проблеми під час виборів!

Комітет виборців України закликає херсонців повідомити про свої проблеми під час виборів!

На жаль, чимало людей прийшли в день голосування на свої дільниці, вистояли довжелезні черги та не змогли проголосувати. Причини були різні, але здебільшого проблеми стосувалися списків виборців.

Ми ще раз просимо виборців, які прийшли на виборчу дільницю, але не знайшли свої імена в списках, зверніться, будь ласка, у свої Відділи державного реєстру виборців, які знаходяться в приміщеннях райвиконкомів або районних державних адміністрацій та напишіть заяву з вимогою включити себе до реєстру виборців.

А що стосується виборців, які:

• вже зверталися до відділів Держреєстра, але все одно не змогли знайти себе в списках та проголосувати;

• отримали іменні запрошення, але в день голосування не знайшли себе у списках й тому не змогли проголосувати;

• не змогли проголосувати, через те, що їхні адреси (квартири, будинки, вулиці) «випали» зі списку виборців –

Ми закликаємо вас звертатися до приймальні ХОО КВУ або на гарячу лінію та повідомляти нам про ці факти для того, щоб ми могли зібрати, узагальнити інформацію про проблеми виборців та звернутися з відповідною заявою до Прокуратури Херсонської області

Контакти ХОО КВУ
Адреса: м. Херсон, Придніпровський узвіз, 1, офіс 8
Тел.: (0552) 344-426, 0661008191

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica