незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Колонки » Катерина Пономаренко » Волонтери запрошують на благодійний концерт "Херсон небайдужий"

Волонтери запрошують на благодійний концерт "Херсон небайдужий"

Як розповіла Херсонського обласного центру допомоги Збройним силам України Галина Уманець, Валентина Крицак – людина, яка перша відкрила «Скарбничку» в Херсоні, людина, яка організувала волонтерський намет в Сальково і сама спала там.

«Вона настільки багато допомагала військовим, що втратила своє здоров’я», - прокоментувала Галина Уманець.

Завдяки благодійному ярмарку, який пройшов 27-28 лютого, вдалося зібрати 20 тисяч гривень, міська рада виділила 20 тисяч гривень, обласна рада збирається виділити 50 тисяч гривень. Але це не так багато, враховуючи, що Валентина потребує ще однієї операції. Мова йде про суму близько 30 тисяч доларів. Тож 13 березня у великій залі Херсонського музичного училища о 15.00 відбудеться благодійний концерт, метою якого є збір коштів на лікування волонтера та громадської активістки Валентини Крицак. У концерті візьмуть участь колективи музичного училища, училища культури, поети, волонтери.

Як розповіла волонтер координатор Херсонського обласного центру допомоги Збройним силам України Олена Фесенко, ідея благодійного концерту з’явилася вже давно, але не було приміщення, не було апаратури. Але завдяки начальнику Управління культури ХОДА Світлані Думинській, яка відгукнулася на прохання волонтерів та посприяла виділенню приміщення, така можливість стала реальністю.

Як розповіли організатори концерту, вхід на захід буде безкоштовним, але в залі стоятимуть скарбнички для благодійних внесків. Крім того, в залі буде фотовиставка херсонського фотохудожника Олександра Андрющенка, роботи херсонських художників, диски місцевого гурту «Фабула», Кулінарна сотня напече смаколиків. Все це також можна буде придбати і зібрані гроші підуть на лікування Валентини Крицак.
Також волонтери планують звертатися за допомогою до Президента й підключати до зборів коштів волонтерів з усієї України. Наприклад, Запоріжжя та Київ вже відгукнулись.

Волонтер Бахтіяр Шаріпов відмітив, що, дізнавшись про концерт, відгукнулись колективи херсонського музучилища та училища культури, навіть народний артист Харіс Ширінський погодився на ньому заспівати.

«Люди зараз знаходяться в стані ненависті, тому ми хочемо, щоб вони могли просто прийти та відпочити, послухати гарну музику, вірші», - додала Олена Фесенко.

Волонтери просять якомога ширшого розповсюдження інформації про концерт, який не дарма має назву «Херсон небайдужий».

Відеозапис прес-конференції: https://youtu.be/-upj4Au-8CM.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica