незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Екс-керівник апарату ХОДА Володимир Клюцевський прокоментував власне звільнення

Екс-керівник апарату ХОДА Володимир Клюцевський прокоментував власне звільнення

Екс-керівник апарату Херсонської облдержадміністрації Володимир Клюцевський прокоментував власне звільнення. Він написав на сторінці у Фейсбуці, що "керівнику краще оцінювати як реагувати на нестандартні ситуації".

Оголошення про звільнення відбулося у вівторок, 10 березня під час селекторної наради й стало реакцією на так звані "голі танці", тобто сумнівного концертного виступу гурту "Степ", відеозапис якого потрапив в Інтернет та викликав значний розголос та резонанс. 

На своїй сторінці за підсумками звільнення В.Клюцевський написав: “Задля об‘єктивності хочу зазначити, що я при всіх 16-ти губернаторах дотримувався командного стилю роботи та гідно ніс відповідальність за всі рішення. 23 роки бездоганної служби тому підтвердження.
З власного досвіду знаю, що керівнику краще оцінювати як реагувати на нестандартні ситуації, особливо які мають резонансний характер у суспільстві.

Тому рішення Юрія ГУСЄВА хоч і було для мене несподіваним, але сприйняв його з розумінням та діяв із щирим бажанням підтримати свого керівника.

Як буде далі – час покаже. Але вчитися краще на помилках інших!”

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica