незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Екс-керівник апарату ХОДА Володимир Клюцевський прокоментував власне звільнення

Екс-керівник апарату ХОДА Володимир Клюцевський прокоментував власне звільнення

Екс-керівник апарату Херсонської облдержадміністрації Володимир Клюцевський прокоментував власне звільнення. Він написав на сторінці у Фейсбуці, що "керівнику краще оцінювати як реагувати на нестандартні ситуації".

Оголошення про звільнення відбулося у вівторок, 10 березня під час селекторної наради й стало реакцією на так звані "голі танці", тобто сумнівного концертного виступу гурту "Степ", відеозапис якого потрапив в Інтернет та викликав значний розголос та резонанс. 

На своїй сторінці за підсумками звільнення В.Клюцевський написав: “Задля об‘єктивності хочу зазначити, що я при всіх 16-ти губернаторах дотримувався командного стилю роботи та гідно ніс відповідальність за всі рішення. 23 роки бездоганної служби тому підтвердження.
З власного досвіду знаю, що керівнику краще оцінювати як реагувати на нестандартні ситуації, особливо які мають резонансний характер у суспільстві.

Тому рішення Юрія ГУСЄВА хоч і було для мене несподіваним, але сприйняв його з розумінням та діяв із щирим бажанням підтримати свого керівника.

Як буде далі – час покаже. Але вчитися краще на помилках інших!”

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica