незалежний спостерігач

Передвиборчі програми Ігоря Колихаєва та Володимира Сальдо: порівняльний аналіз

Сравнение программ Сальдо и Колыхаева
До другого туру виборів Херсонського міського голови вийшли Ігор Колихаєв та Володимир Сальдо. Яку політику вони проводитимуть в разі перемоги спрогнозувати складно. Адже перший, як і більшість представників його команди херсонцям поки що мало знайомі. А Володимир Сальдо керував містом 8 далеких років тому, за вже дуже «старої влади», і тому  не зрозуміло, як буде діяти в нових політичних реаліях.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Крим у 1995 році. Прем'єра фільму

Крим у 1995 році. Прем'єра фільму

Вчора відбулася п'ята серія фільму "Крим. 25 років боротьби за Україну". Вона присвячена 1995 року. Фільм був створений творчим колективом Центру "Куреш".

Жителі півострова знаходяться у московському інформаційному просторі, дивляться російське телебачення, читають російські газети, живуть за московським часом.
Кримський президент обіцяє приєднати Крим до Росії, але несподівно опиняється в жорновах власних амбіцій та втрачає підтримку.
Кримська влада відверто саботує вирішення соціально-побутових питань кримських татар, які повертались додому з місць депортації. Накопичується соціальне невдоволення, яке в будь-який момент могло вибухнути відкритою війною, як це було в Придністров’ї, Абхазії та Чечні...
Постійно зростає тиск Росії, яка вимагала передачу їй усього Чорноморського флоту Радянського Союзу, військової інфраструктури, та надавати російське громадянство для жителів Криму...
Про це та інще, що відбувалося в Криму в далекому 1995 році ви дізнаєтесь з нової серії документального фільму «Крим. 25 років боротьби за Україну. Рік 1995. Російський рикошет».

Програми виходять за підтримки Український культурний фонд
Фонд може не розділяти позицію автора.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica