незалежний спостерігач

Передвиборчі програми Ігоря Колихаєва та Володимира Сальдо: порівняльний аналіз

Сравнение программ Сальдо и Колыхаева
До другого туру виборів Херсонського міського голови вийшли Ігор Колихаєв та Володимир Сальдо. Яку політику вони проводитимуть в разі перемоги спрогнозувати складно. Адже перший, як і більшість представників його команди херсонцям поки що мало знайомі. А Володимир Сальдо керував містом 8 далеких років тому, за вже дуже «старої влади», і тому  не зрозуміло, як буде діяти в нових політичних реаліях.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Севастопольский вузол": прем'єра фільму з циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну"

"Севастопольский вузол": прем'єра фільму з циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну"

Відбулася онлайн-прем'єра документального фільму "Севастопольський вузол" з циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну". Творча команда центру "Куреш" розповіла про події з новітньої історії Криму у 1996 році.
Комуністи з країн колишнього СРСР об’єдналися у потужний рух для відродження Радянського союзу. Вони мріють про те, що Крим знову буде  разом з Росією та Україною в одному соціалістичному бараці. Державна дума вимагає у Єльцина визнати Севастополь російським містом та блокує завершення розподілу Чорноморського флоту. В містах та селах автономії лунають постріли та вибухи, гинуть люди - організована злочинність, фактично, захопила півострів. Соціальні та економічні проблеми заважають розвитку.
В цьому році українські військово-морські сили вперше проводять самостійні військові навчання. Наші військові кораблі відправляються в далекий морський похід до Сполучених Штатів Америки. А сам Крим вже п’ятий рік змінюється разом із всією Україною.
Програма виходить за підтримки Українського Культурного Фонду.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica