незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Севастопольский вузол": прем'єра фільму з циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну"

"Севастопольский вузол": прем'єра фільму з циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну"

Відбулася онлайн-прем'єра документального фільму "Севастопольський вузол" з циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну". Творча команда центру "Куреш" розповіла про події з новітньої історії Криму у 1996 році.
Комуністи з країн колишнього СРСР об’єдналися у потужний рух для відродження Радянського союзу. Вони мріють про те, що Крим знову буде  разом з Росією та Україною в одному соціалістичному бараці. Державна дума вимагає у Єльцина визнати Севастополь російським містом та блокує завершення розподілу Чорноморського флоту. В містах та селах автономії лунають постріли та вибухи, гинуть люди - організована злочинність, фактично, захопила півострів. Соціальні та економічні проблеми заважають розвитку.
В цьому році українські військово-морські сили вперше проводять самостійні військові навчання. Наші військові кораблі відправляються в далекий морський похід до Сполучених Штатів Америки. А сам Крим вже п’ятий рік змінюється разом із всією Україною.
Програма виходить за підтримки Українського Культурного Фонду.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica