незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » 28.04 - Презентація фестивалю "Кіноджем-2017"

28.04 - Презентація фестивалю "Кіноджем-2017"

28 квітня о 12:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.) відбудеться прес-конференція з теми "Перша Херсонська кіношкола: старт фестивалю «Кіноджем-2017". Перша Херсонська кіношкола офіційно оголошує про старт фестивалю "Кіноджем-2017", який пройде з 13 по 22 травня в місті Херсоні. "Кіноджем: фільм за тиждень" - Херсонський фестиваль аматорського кіно став уже щорічним. Цього року організатори знову вводять в формат проведення деяких змін, в результаті чого фестиваль обіцяє бути більш цікавим для учасників і глядачів.


Спікери:

  • Устин Данчук – Перша Херсонська кіношкола
  • Андрій Польшин – Перша Херсонська кіношкола

Головне завдання, яке ставлять сьогодні перед собою організатори, залишається колишньою: домогтися того, щоб Херсонщина стала одним з впливових центрів незалежного кіно України, тому організатори запрошують вас приєднатися до цього амбіційного проекту.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica