незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Вікторина для знавців сучасної історії Криму від творців серіалу "Крим. 25 років боротьби за Україну"

Вікторина для знавців сучасної історії Криму від творців серіалу "Крим. 25 років боротьби за Україну"


Увага! Вікторина. Творча команда документального серіалу "Крим. 25 років боротьби за Україну" підготувала вікторину для своїх активних читачів та глядачів.

На своїй сторінці "Крим. 25 років боротьби за Україну" вони оголосили про проведення вікторини та розпочали публікацію запитань. Друкуємо оголошення:

Скоро закінчиться робота над черговими чотирма серіями з нашого циклу про політичну історію Криму. Цього разу ми завершуємо роботу на 2002 році.
В наших фільмах ми хронологічно намагаємось згадати знакові події які відбувалися в Криму з перших днів відновлення незалежності України та розповісти про людей, вчинки яких наклали значний внесок в розбудову українського Криму а подекуди і всієї України. Їх було багато, і нам дуже хотілося, щоб ми когось не оминули. Але і до вас прохання, а чи уважно ви дивилися наші фільми?
Тому пропонуємо нову рубрику на наший сторінці – ВІКТОРИНА!
Умови прості - ми задаємо питання, ви - відповідаєте. Хто буде найуспішнішим та найактивнішим, ми подаруємо ФІРМОВИЙ КАЛЕНДАР про наш фільм. А якщо повезе, то на ньому будуть автографи від головних спікерів, які ви могли бачити в наших серіях.
А якщо і вас буде багато, то і календарів буде багато!


Нагадаємо, у 2021 році побачив світ третій сезон документального серіалу "Крим. 25 років боротьби за Україну". Кожна серія присвячена одному року з сучасної історії Криму. В третьому сезоні вийшло чотири серії,які висвітлюють події 1999 - 2002 років.

Слідкуйте за запитаннями вікторини на сторінці наших партнерів

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica