незалежний спостерігач

НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль


З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » «Соснова січ» збирає друзів

«Соснова січ» збирає друзів

У таборі прийняли участь менеджер по роботі в регіоні проекту Агроінвест Олександр Мошнягул та юрист Олександр Токаленко з семирічним сином Борисом. На козацькому урочистому колі відкриття Олександр Мошнягул привітав усіх учасників, побажав добре відпочити, набратися позитиву, пройти навчання в школі виживання. А Олександр Токаленко відкрив на таборі юридичну приймальню і надавав безкоштовні юридичні поради усім бажаючим.

На фото представники проекту Агроінвест разом з воїнами-інтернаціоналістами, представниками Каховської міської ради, козаками з Запоріжжя та Києва під час табору «Соснова січ – школа виживання – 2014»

Автор тексту: Менеджер Каховського центру вторинних юридичних послуг Микола Огданець

Фото Олександра Глущенка, Дениса Попова

Каховський центр вторинних юридичних послуг 
м. Каховка, Херсонської області
КАХОВКА Кірова, 2А, 1-й поверх, к.2
Запис за тел.: 095-3053932 (юрист), 099-0470446 (менеджер)


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica