незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Жінка з Вознесенщини виграла справу в суді, не витративши не копійки

Жінка з Вознесенщини виграла справу в суді, не витративши не копійки

Є письмові звернення і відповіді від Держземагенства, райдержадміністрації, прокуратури, де вони відповідають по замкненому колу - та дали побажання через суд визнавати недійсним акт на землю за власні кошти та робити новий кадастровий номер також за власні кошти. Такі в нас державні службовці, що їхні помилки в журналі обходяться людям платнею вдвічі, та й зараз в порівнянні з 2007 роком платити потрібно було б в втричі більше. Якщо б не одне але…

Наша бабуся в липні звернулася до Вознесенського центру вторинних юридичних послуг, що працює в рамках проекту «Земельні права: консультування, правозахист та яскрава просвіта» за підтримки «Агроінвест» USAID. Юристи вислухали клієнтку та звернулися з позовом про визнання права власності на земельну ділянку та визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку, та виграли справу - суд визнає право власності за Овчаренко В.В., а чужий акт визнає неправомірним.

Після цього юристи ЦВЮПу звернулися до суду з позовом про відшкодування шкоди, завданої нашій бабусі незаконними діями органу державної виконавчої влади (місцевого органу Держземагентства). Відповідно до ст. 1173 Цивільного кодексу України шкода, завдана фізичній або юридичній особі незаконними рішеннями, дією чи бездіяльністю органу державної влади або органу місцевого самоврядування при здійсненні ними своїх повноважень, відшкодовується державою, Автономною Республікою Крим або органом місцевого самоврядування незалежно від вини цих органів. Відповідачем при цьому був відповідний орган Держземагентства та місцевий орган Державної казначейської служби України (оскільки відшкодування провадиться з державного бюджету). В позові ми заявили вимоги про відшкодування документально підтверджених витрат, понесених у зв’язку з незаконними діями Держземагентства, а також відшкодування завданої моральної шкоди, оскільки відповідно до ст. 23 ЦК України, особа має право на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення її прав.

Вся справа повністю виграна юристами Вознесенського центра вторинних юридични послуг, і бабуся завдячуючи проекту «Агроінвест» не витратила не копійки на первину та вторинну юридичну допомогу.

Овчаренко Віра Василівна висловила подяку юристам ГО «Агентство економічного розвитку» за безкоштовні консультації та за отримання довгожданого Витягу з державного реєстру.

 

Пряма мова: «Можу з упевненістю сказати про те, що це саме ті юристи, які працюють на позитивний результат для клієнта. Ще раз дякую Вам та щиро дякую проекту «Агроінвест» за таку можливість в отримані безкоштовної юридичної допомоги - за змістовний аналіз ситуації, щодо захисту моралі та правди».

Вознесенський центр вторинних юридичних послуг
м. Вознесенськ, Миколаївської області
Адреса: Вознесенськ, ул. Пушкинская, 3, офис 35, 56500.
Запис за тел.: (05134) 3-22-50, 093-515-76-23 (менеджер), 099-7258849 (юрист)

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica