незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » У Татарбунарського центра вторинних юридичних послуг в пріорітеті — допомога людям

У Татарбунарського центра вторинних юридичних послуг в пріорітеті — допомога людям

Безперечно, значна частина звернень за правовою допомогою потребує підготовки документів до суду та представництва інтересів. З цими питаннями працює залучений адвокат Олександр Ковпак, хоча зростаюча кількість звернень ставить питання про залучення і інших фахівців. Успішних справ за час роботи зібралося чимало. 

Мешканець с. Борисівка, громадянин Т. звернувся на прийом до адвоката Ковпака О.В. з питанням щодо визнання за ним права власності на земельні ділянки у порядку спадкування за законом. Адвокатом було підготовлено пакет документів і подано їх для розгляду по суті до районного суду. Суд розглянув позовні вимоги громадянина Т. і прийняв рішення щодо визнання за ним права на земельні ділянки площею 4,33 та 4,19 га.

Мешканка с. Зарічне Татарбунарського району громадянка І. звернулася до адвоката Ковпака О.О. щодо поновлення її права на користування належною їй земельною ділянкою, якою користувався недобросовісний користувач. До суду було підготовлено позовну заяву щодо розірвання договору оренди земельної ділянки і повернення у користування цієї ділянки громадянці І. Суд по суті розглянув позовну заяву та у повному обсязі задовольнив позовні вимоги громадянки І.

Також до пріоритетів роботи відноситься постійний моніторинг та обговорення актуальних земельних проблем як в середовищі фахівців, так і серед простих землевласників чи студентів. Так, 29 травня 2014 року в читальному залі Татарбунарської центральної районної бібліотеки партнер Проекту USAID АгроІнвест Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” спільно з Татарбунарським районним управлінням юстиції та приватним нотаріусом Татарбунарського району провели практичний семінар для працівників сільських рад Татарбунарського району Одеської області під назвою “Проблемні питання реєстрації речових прав на нерухомість”. Метою проведення практичного семінару було ознайомити представників сільських рад щодо актуальних проблемних питань оформлення речових прав на нерухоме майно. Участь в заході прийняло 18 осіб - керівники та фахівці територіальних управлінь юстиції, реєстраційної служби, нотаріату, представники органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, юристи, громадські активісти.

Протягом заходу вдалося обговорити наступні питання: актуальні зміни в порядку реєстрації речових прав на нерухоме майно (представник Реєстраційної служби Татарбунарського районного управління юстиції); проблемні питання нотаріальних посвідчень, пов'язаних з реєстрацією речових прав на нерухоме майно (приватний нотаріус Олександр Монастирліу); співпраця органів місцевого самоврядування та БТІ з питань проведення інвентарізації об'єктів нерухомості, актуальна судова практика з питань реєстрації речових прав на нерухомість (адвокат Олександр Ковпак).

В результаті проведення практичного семінару очікується досягнення більш професійного та якісного рівня дій органів місцевого самоврядування стосовно питань оформлення речових прав на нерухомість та здійснення нотаріальних дій, досягнення більш ефективної реалізації власниками земельних ділянок свого права власності. По закінченні заходу представникам всіх сільських рад Татарбунарського району передані комплекти правових просвітницьких матеріалів, підготовлених ресурсно-інформаційним центром проекту “АгроІнвест”. Крім того, нотаріусом розроблено спеціальну пам'ятку стосовно складання та посвідчення заповітів уповноваженими особами сільських рад, яку роздруковано та роздано учасникам практичного семінару.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica