незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Світлана Чепіга зняла із себе відповідальніcть за "голі танці" у Херсонській облдержадміністрації

Світлана Чепіга зняла із себе відповідальніcть за "голі танці" у Херсонській облдержадміністрації

Заступник голови Херсонської облдержадміністрації Світлана Чепіга, яка була звільнена за організацію скандального концерту групи "Степ" в сесійній залі облради, заявила, що не знала про виступ "Степу" й публічно попросила вибачення. 
Світлана Чепіга

Про це пані Світлана написала на своїй сторінці у Фейсбуці:

"Щиро дякую вам за підтримку, яку я отримала за останню добу!
Для мене це означає, що останні пів року свого життя я робила правильні і потрібні дії, які відчули на собі мешканці нашої області.

Для унеможливлення подальших маніпуляцій з приводу інциденту, який стався 6 березня, хочу залишити коментар…

Організацією святкових заходів до Міжнародного жіночого дня займалося управління культури, молоді та спорту, виступ гурту «Степ» було погоджено з апаратом ХОДА.
На жаль, програму заходу зі мною не погоджували, так як для мене це повинно було бути сюрпризом до жіночого дня, як і для інших жінок, яких запросили для привітання.

Але відповідальності з себе я не знімаю і щиро приношу свої вибачення за помилку моєї команди в організації заходу.

Рішення Голови ОДА поважаю.

До розпорядження Голови ОДА про моє звільнення, виконую свої обов’язки та функціонал покладений на мене в повному обсязі.

Працюємо далі…"


Більш детально про те, що трапилося, можна прочитати в матеріалі Юрій Гусєв жорстко відреагував на скандал під час святкування "Жіночого дня"

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica