незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Присиваська ОТГ: Обговорення Положення про депутатський прийом та звіти перед виборцями

Присиваська ОТГ: Обговорення Положення про депутатський прийом та звіти перед виборцями

27 серпня в Присиваській об'єднаній громаді відбулося обговорення щодо впровадження Положення про ведення депутатами сільської ради регулярного прийому виборців та звітування. 
Це ключовий документ, необхідний і розроблений для уникнення прогалин у комунікації між депутатами і виборцями для уникнення надалі депутатами самостійних безпідставних оцінок громадської думки, базованих на власних припущеннях, які, як виявилось під час фокус груп, із справжніми вимогами виборців не співпадають. 
Документ був розроблений представниками громади за активної участі експертів Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень.
У зв’язку із прийняттям Виборчого кодексу норми представництва для депутатів майбутньої ради збільшаться втричі, і звична для частини з них система неофіційного і нерегулярного спілкування «хто де перехопить» стане втричі недоступнішою. Діючи  депутати, вони ж майбутні кандидати, отримали консультації стосовно нової виборчої системи, зміни повноважень місцевого самоврядування і перспективних законопроєктів.
В обговоренні взяли участь голова громади, депутати, працівники виконкому, виборці.
Консультації надавалися в рамках проєкту Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень проєкту «Залучення мешканців об’єднаних громад до реалізації реформ, шлях до розв’язання конфліктів» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica