незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Історія успіху. Нарешті зареєстрували квартальний комітет в Антонівці!

Історія успіху. Нарешті зареєстрували квартальний комітет в Антонівці!

Мешканці селища Антонівка легалізували квартальний комітет та починаючи з 2010 року безуспішно намагалися його зареєструвати, щоб стати юридичною особою і реалізувати власні повноваження, передбачені законом.

Але Антонівська селищна рада ігнорувала прохання селян протягом 4 років, внаслідок чого вони були змушені шукати юридичної допомоги – щоб їм пояснили, на що вони мають право та допомогли зареєструвати квартальний комітет.

Селяни звернулися зі своєю проблемою до херсонського Ресурсного центра для ОСН. Юрист Олександр Токаленко допоміг громадянам звернутися до суду з проханням визнати протиправною бездіяльність Антоновської селищної ради щодо розгляду питання про реєстрацію органу самоорганізації населення – квартального комітету №10, обраного 12.12.2010 року, згідно протоколу №12 зборів мешканців кварталу №10 с.Кіндійка Антонівської селищної ради від 12.12.2010 на найближчому засіданні Антонівської селищної ради.

Суд задовольнив рішення в повному обсязі.

22 лютого 2014 року рішення набрало законної сили. Наразі триває процес його примусового виконання.

6 березня голова квартального комітету №10 висловив свою подяку керівникові Ресурсного центру для ОСН Олександру Мошнягулу та експерту Олександру Токаленку.

Зміст рішення можна знайти у єдиному державному реєстрі судових рішень за номером справи 666/6303/13-а.

Нагадаємо, що в Херсоні функціонує Ресурсний центр сприяння органам самоорганізації населення, який був створений за участю Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень, громадського об'єднання «За майбутнє Херсона», Херсонської обласної організації Комітету виборців України та громадської організації «Безпосереднє народовладдя». Ресурсний центр працює за фінансової підтримки міжнародного фонду "Відродження".
Контактні телефони: (0552) 325-026, (066) 100-81-91

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica