незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Недобросовісні орендарі не дають мешканцям Херсонщини укласти нові договори

Недобросовісні орендарі не дають мешканцям Херсонщини укласти нові договори

 Земельні питання для мешканців Херсонської області завжди були й залишаються актуальними, що ми можемо бачити зі звернень до херсонського офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі ХОО КВУ. Як завжди, в центрі уваги недобросовісні орендарі, які хочуть нажитися на правовій неграмотності орендодавців.

У Білозерському районі є товариство, яке ще протягом 2006-2008 років уклало з громадянами договори оренди на 10 років вперед. Але, як розповіли наші клієнти, за останній рік воно не розраховується з орендодавцями в розмірі, визначеному договором. Крім того, цей орендар не хоче звільняти земельні ділянки, хоча договір вже закінчився, шукає якісь підстави, щоб його продовжити.

Таким чином, громадяни не можуть почати співпрацю з новим орендатором, який готовий платити орендну плату, яка  більш ніж у 2 рази більше - не 1,5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік, а 4%. Але, звісно, нове підприємство не може і не хоче взяти в оренду земельні ділянки, поки у їх власників не вирішені стосунки з попереднім орендарем.

«Люди звертаються до нас, і ми їм готуємо позовні заяви до суду про стягнення орендної плати та повернення земельної ділянки. Ці позовні заяви вже подані. Про результати розгляду буде додатково повідомлено»,  - прокоментував юрист херсонського офісу МПР Олександр Токаленко.

Херсонський офіс Мережі правового розвитку працює на базі Херсонської обласної організації Комітету виборців України. Безоплатна первинна права допомога надається за проектом «Організація сталої системи безоплатної первинної правової допомоги в місті Херсоні» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica