незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Родина з Дар’ївської громади – постійні відвідувачі хабу допомоги родинам з дітьми

Родина з Дар’ївської громади – постійні відвідувачі хабу допомоги родинам з дітьми

Мама Тетяна з двома дітьми, Софією та Павлом, регулярно відвідують сільській хаб у Дарʼївській громаді: беруть участь у групових заходах та квестах, а також займаються арттерапією. Олена, психологиня хабу,  щиро ділиться результатами родини. 
Мама Тетяна  зазначає: “Я дуже задоволена  заняттями з психологом, які допомогли моїм дітям розкритись. Малеча перестала боятися залишитися на заняттях без мене, перестала соромитись. Попри постійні бомбардування наша родина нікуди не виїжджала. Як і більшість тих, хто залишився, у цьому хабі ми отримуємо своєрідний порятунок. Заняття в хабі надолужують тривалу прогалину у спілкуванні”.  
Психологиня Олена спостерігає, як десятирічна Софія та пʼятирічний Павло під час кожного візиту в хаб покращують навички спілкування, розвивають комунікабельність та все легше йдуть на контакт з іншими дітьми; покращується їхній настрій та все більше з’являється посмішок на обличчях дітей. Олена  регулярно проводить індивідуальні заняття для дітей та родин, нейрогімнастику та вправи для розвитку зв'язного мовлення та логічного мислення.
Нещодавно Тетяна разом з дітьми виконували вправу “Герб моєї родини”, вони створювали власний герб з відповідей на три запитання:  “Хто я?  Про що мрію?  Чим можу поділитись?” Відповідь родини була однозначна: “Ми українці. Мріємо про перемогу. Можемо поділитися своєю дружбою.” 

Громадська організація “Успішна жінка” у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за підтримки Міністерства закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади реалізує проєкт “Надання психосоціальної підтримки та кейс-менеджмент родин з дітьми у Херсонській області, які постраждали внаслідок війни” у форматі хабів, впроваджуючи інтегровану модель психосоціальних послуг.

Галина Бахматова   

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica