» » » Уркаїна померла. Хай живе Украдіна?

Володимир Молчанов,
эксперт з політичних питань

Уркаїна померла. Хай живе Украдіна?

Перемога Трампа викликала паніку в середовищах не лише всіляких меншин та інклюзивних груп, але й професійних борців з корупцією. Нічого дивного, адже боротьбу вони (ми) вели на американські гроші, пресловуті "держдепівські печеньки".

   Надалі я вдаватимусь до принизливих епітетів на адресу нашої держави, тому відразу уточнюю: мова про саме державу, суспільний інститут, улаштований більшовиками в Харкові в 1918 році під назвою УСРР, яка в наших реаліях, попри всі зусилля, залишається чужорідним елементом в однойменній з ній країні.

   Настільки, наскільки Трампа і його прихільників взагалі можна прогнозувати, ці люди ментально ближче до корупціонерів, ніж до їх супротивників. На користь цього свідчить справа нью-йоркського прокурора проти Трампа про ухиляння "The Donald Trump corporation" від сплати податків , а також захоплення ним селф-мейдами (як вони йому вважаються) Путіном та Берлусконі. Тому, на тлі урізання непродуктивних для США в короткчасній перспективі видатків ,яке завжди притаманне республіканцям, закордонні антикорупціонери ризикують стати однією з жертв. Що викликає нестриману радість доведеного ними до сказу українського істеблішменту. Можна ж не сумніватись - що на язиці у глашатаїв корупції Вінника чи Гончаренка ,то на розумі у бальших пацанів з АП та кабміну, з їх очильниками включно.

  Колись, за Кучми, виник жартівливий термін "ТОВ "Украдіна" - у вигляді трьох бенефіціарів (Суркіса, Ахметова, Пінчука) та найнятого ними мінорітарія-директора Кучми, що, користуючись їхніми протиріччями та усвідомленням потреби у стабільному балансі, набув нечуваної влади. Балан же досягався рівномірним задоволенням їх апетитів, тому і Украдіна.

  Згодом через московський вплив баланс було жорстоко порушено на користь Медведчука ціною відтіснення його партнера Суркіса, згодом, після помаранчової революції, ТОВ залишилось без директора ,і владу почав поступово привласнювати один з обслуги одного з пайщиків - Янукович. Що згодом переформатував товариство у приватну фірму, викинувши колег, а вид діяльності змінив на ближчий йому ментально гоп-стоп. Бо навіть крадіжка, хоч і злочин, вимагає певного професіоналізму, і може викликати захоплення, коли здійснена віртуозно і з розумом. Натомість звичне Януковичу пограбування - відкрите і тупе дійство, розраховане на безкарність і швидкі ноги. Так ТОВ Украдіна перетворилась ПП Уркаїна.

  Я щиро вважав, і переконував усіх, що бандити гірші за жуліків, а повернення Украдіни - благо. Та це було в мирні часи. В поточному нестабільному стані Украдіна протягне недовго. І певний час була надія на реформи попри небажання пайщиків під тиском зовнішніх чинників та власного інстинкту самозбереження. Але ось зовнішній тиск ризикує зникнути, а інстинкт - навіть не знаю, чи він є - український можновладець демонструє його наявність на рівні скаженого собаки, тобто повну відсутність.

Отож, з черговим поверненням тебе з небуття, Украдіночко ,після чотирьох років злобної ПП Уркаїна і двох з чимось років марних спроб прибрати з тебе зайву літеру, що не простішим виявилось, ніж прибрати зайву хромосому. Ти майже не постаріла, така ж хитродупа, малоосвічена і понтовита фарбована білявка

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый