незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Станом на 16-00 по Херсонській області проголосувало трохи більше 30% виборців

Станом на 16-00 по Херсонській області проголосувало трохи більше 30% виборців

Станом на 16-00 по Херсонській області проголосувало трохи більше 30% виборців. Найбільше кількість проголосовавших - 46,5% в Мирненській територіальній громаді. На дільниці цієї громади прийшло вже 1483 виборця. Найнижча явка в Великокопанівській сільській громаді - 24,7%, На дільницях цієї громади проголосувало 1367 виборців. В Чаплинській селищній громаді проголосувало  3376 виборця це 26,70%. В Тавричанській сільській громаді - 28,40%. В Гладківській сільській громаді 34,6%. В Григорівській сільській громаді 37,9, а в Зеленопідській сільській громаді 39%.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні – наймасштабніші вибори з часу місцевих виборів 2015 року - ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Серед порушень, які фіксувалися спостерігачами - знову підписи членів дільничної виборчої комісії на пустих протоколах про підрахунок голосів. Цього разу - в селі Абрикосовка, що входить до Великокопанівської громади. Після того, як спостерігачі зафіксували цей факт, комісія знищила бланки протоколів.

Нагадаємо, що 18 грудня 2016 року відбуваються вибори в 143 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). За кількістю осіб, що обираються, це будуть найбільші вибори із часу чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
В цей день громадяни обиратимуть 3,2 тис. депутатів місцевих рад (566 – міських, 1092 – селищних, 1 596 – сільських) та 143 міських, селищних, сільських голів (21 – міського, 46 – селищних, 76 – сільських).
На Херсонщины вибори відбуваються в семи об'єднаних громадах: Гладківській, Великокопанівській, Зеленопідській, Тавричанській, Чаплинській, Григорівській та Мирненській.


Читайте також:
Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica