незалежний спостерігач

Над місцевим самоврядуванням нависла загроза - думки учасників круглого столу


У п'ятницю, 24 липня в Херсоні відбувся круглий стіл на тему «Конфлікти в існуючих і нових ОТГ Херсонської області в умовах завершення децентралізації  та пандемії». Більшість його учасників, представники громадських організацій, об'єднаних громад, новостворених територіальних громад, висловили занепокоєність ситуацією, що склалася навколо завершення реформи децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи. Друкуємо резолюцію круглого столу:
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Денис Лошкарьов: Так ось чому зривається мобілізація на Херсонщині

Денис Лошкарьов: Так ось чому зривається мобілізація на Херсонщині

Крім цієї зловтіхи є ще одна неприємна тема: не можна використовувати мобілізацію та воєкомів як інструмент у політичному протистоянні. Але, ця історія з повісткою несподівано відкрила ще один бік проблеми. Щодо організації мобілізації. Досить несподіваний аспект: військовий облік в минулі роки та й зараз ведеться у наших військоматах вкрай погано. Про цей аспект проблеми написав Денис Лошкарьов, аналізуючи ситуацію, що виникла під час прес-конференції. Надаємо йому слова:

"Придивився повістку яку я зібрав у в.о. військового комісара. Забрав, бо спочатку він забрав її собі, а мені залишив корінець. Прийшлося все ж таки забирати повістку, бо якось незручно б вийшло...

Так от, щодо повістки - за вказаною у ній адресою я не мешкаю та незареєстрований з 2008 року. При зміні місця реєстрації заповнював відповідну форму у військоматі, знов ж таки адреса є в усіх базах даних.

З травня місяця записався добровольцем у загін самооборони при військоматі. При цьому вказав свою теперешню адресу та мобільний телефон. Але Херсонському військомату все нідо чого, він все-одно зазначив у повістці стару адресу.

Дивлячись на це вже не дивно, чому співробітники військомату скаржилися на те, що міських хлопців вони мало призивають, бо їм складно повістку вручити. А як же не складно - якщо шукають військовозобовязаних за адресами сьомирічної давнини.

П.С. В мене тільки одне питання: що це - недбалість чи зрада?"

Денис Лошкарьов, начальник штабу «ДОБРОВІЛЬНОЇ НАРОДНОЇ ДРУЖИНИ САМООБОРОНИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica