незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Орендар порушує договірні зобов’язання? Подавай в суд!

Орендар порушує договірні зобов’язання? Подавай в суд!

Між ним та ТОВ «С.Клаус» укладено договір оренди землі, згідно якого останній прийняв на себе зобов’язання щодо щорічної сплати орендної плати.

Договори оренди з власником земельної ділянки було укладено строком на 5 років. Орендна плата за домовленості сторін становить 2245,32 гривні Згідно п 13 Договору орендар повинен сплачувати орендну плату в грудні поточного року.

За 2012 - 2013 рік орендна плата по договору оренди орендарем не сплачена.

Відповідно до ст..11 ЦК України, підставами для виникнення цивільних прав та обов’язків зокрема є договори та інші правочини.

На підставі договору оренди виникли зобов’язання, обумовленні ст.. 509 ЦК України.

Згідно з вимогами ст. 526 ЦК України, зобов’язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК, інших актів цивільного законодавства.

У відповідності до ст.. 3 Закону України «Про оренду землі», оренда землі - це засноване на договорі строкове, платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності.

Стаття 19 того ж Закону визначає, що орендна плата за земельну ділянку - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

Таким чином, з урахуванням того, що ТОВ «С.Клаус» за договором оренди повинно було сплатити орендодавцям орендну плату в 2012 - 2013 році за користування належними їм земельними ділянками, але даних зобов’язань не виконало, що є істотним порушенням договірних зобов’язань, а саме п.9 Договору, це є підставою для звернення до суду про стягнення з орендаря заборгованості .

Юристом Каховського центру вторинних юридичних послуг були підготовленні позовну заяву. 

Каховський центр вторинних юридичних послуг 
м. Каховка, Херсонської області
КАХОВКА Кірова, 2А, 1-й поверх, к.2
Запис за тел.: 095-3053932 (юрист), 099-0470446 (менеджер)

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica