незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Кожний має право на землю. Юрист Каховського правового центру допоміг соцпрацівнику

Кожний має право на землю. Юрист Каховського правового центру допоміг соцпрацівнику

26.03.2012 року Коробківська сільська рада, прийняла рішення, яким надала дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства в розмірі 1,5 га.

Було замовлено проектну документацію, пов’язану з відведенням земельної ділянки у власність яка була виготовлена, отримано позитивний висновок відділу Держкомзему у Каховському районі.

10.09.2013 року Коробківська сільська рада прийняла рішення, яким вирішила відмінити рішення про надання йому дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в розмірі 1,5 га.

Статтею 33 Земельного кодексу України передбачено, що кожен громадянин України має право на відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Відповідно до рішення Конституційного суду України, у разі виникнення цивільних правовідносин на підставі рішення органу місцевого самоврядування, дане рішення не може бути скасовано органом місцевого самоврядування.

Юристом Центру була проведена консультація щодо можливості звернутися до суду за захистом порушених прав, складена позовна заява про скасування рішення сільської ради від 10.09.2013 року. 

На данний момент йде судовий розгляд справи.

Каховський центр вторинних юридичних послуг 
м. Каховка, Херсонської області
КАХОВКА Кірова, 2А, 1-й поверх, к.2
Запис за тел.: 095-3053932 (юрист), 099-0470446 (менеджер)

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica