незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Доступ до публічної інформації у Великолепетиській районній держадміністрації? Ні. Не чули...

Доступ до публічної інформації у Великолепетиській районній держадміністрації? Ні. Не чули...

Сайт Великолепетиської РДА Офіційні сайти виконавчих органів влади не є розкішшю, а є вимогою законодавства про доступ публічної інформації. Наявність сайту органу влади - вже багато років є стандартом. Нажаль, деякі державні адміністрації в Херсонській області не лише не можуть вчасно виставляти необхідну публічну інформацію. Вони навіть не можуть вчасно оплатити хостінг для підтримки своїх сайтів.

 Ось, що ми бачимо замість офіційного сайту Великолепетиської райдержадміністрації. Сумно...

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica