незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Волонтери зібрали 20 тисяч гривень на лікування Валентини Крицак

Волонтери зібрали 20 тисяч гривень на лікування Валентини Крицак

Коли стало відомо про хворобу відомого громадського діяча, одного з лідерів Херсонского "Майдана", засновниці благодійницької групи "Скарбничка - допомога захисникам України Валентини Крицак, волонтери почали збирати кошти на її лікування. Але зібрати потрібно було досить велику суму й тому Євгенія Вірліч та Анастасія Войнаровська вирішили організувати благодійний ярмарок, а головне – привернути увагу влади та громадськості до ситуації. Це вдалося. До акції приєдналася багато волонтерів, зокрема долучилася легендарна Херсонська кулінарна сотня, Центр допомоги військовим. Багато херсонців допомогали чим могли, наприклад, краєзнавці брати Білецькі організували благодійну екскурсію, а відомий херсонський фотограф Олександр Андрющенко запропонував кілька Подарункових сертифікатів для фотосесії або навчань з фотографії.

«За 2 дні ярмарку зібрали 20 тисяч гривень і досі люди звертаються з бажанням допомогти Валентині. Зараз Валентина Крицак, знаходиться на реабілітації в Чернігівській області, кожний день реабілітації обходиться в 2 тисячі гривень, тобто принаймні 10 днів реабілітації дякуючи волонтерам Валентина має»

Повідомляємо  номер картки Валентини Крицак: 5168 7556 1218 5120 для тих, хто хоче перерахувати гроші для Валентини.

Нагадуємо,  що  5 березня об 11.00 в Кризовому медіа-центрі Херсон відбувся прес-брифінг з теми «Благодійний ярмарок «Допоможемо Валентині», на якому організатори акції Євгенія Вірлич та Анастасія Войнаровська розказали про мету, результати та подальші дії у справі допомозі Валентини

Повідомляємо, що 13 березня у неділю відбудеться благодійний концерт "Херсон небайдужий".
Мета заходу - зібрати кошти на лікування волонтера та громадського діяча Валентини Крицак.

Концерт відбудеться 13 березня, у неділю о 15. 00 годин у Великій залі Музичного училища (пр. Ушакова).

Вхід вільний. В концерті візьмуть участь багато колективів: музиканти, вокалісти, поети та інші талановиті люди Херсона. Крім того в заході планується участь наших смачних партнерів - Кулінарної Сотні Херсона. Запрошуємо всіх на захід. Давайте всі разом допоможемо в лікуванні Валентині!


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica